Генеалогічний ДНК-тест

Генеалогічний ДНК-тест досліджує певні частини генома тестованого людини. Результати дають інформацію про генеалогічних зв’язках і походження людини.

Генеалогічний ДНК-тест у світі

  • Ancestry. Ancestry.com LLC – одна з приватних онлайн-компаній у місті Лехі, штат Юта. Це найбільша генеалогічна компанія у світі, яка керує мережею веб-сайтів генеалогічних, історичних записів та генетичної генеалогії. 
  • MyHeritage. Компанія для тестування ДНК, яка була створена в Ізраїлі 2003 році. 
  • GEDmatch – це база даних з персональною геномікою та відкритими даними, що базується в озеро Уорт, штат Флорида.  Користувачі GEDmatch можуть завантажувати свої дані про автосомну ДНК інших комерційних ДНК-компаній, з файлами GEDmatch або без них, для ідентифікації їх потенційних біологічних сімей, які, можливо, завантажили свій профіль. Інструменти веб-сайту GEDmatch допомагають виявити, чи співпадають один з одним, обчислення генетичної відстані, орієнтовна кількість поколінь до загального предка, чи є родичі родичів чи ні, через найближчі відповідники до автосомної ДНК користувача.
  • 23andMe – приватна компанія з особистої геноміки та біотехнологій у місті Маунтін В’ю, штат Каліфорнія. Ця компанія названа на честь 23 хромосом у нормальній клітині людини. 
  • Family Tree DNA. Комерційна компанія для тестування ДНК у Х’юстоні, Техас. Аналіз аутосомної ДНК, мітохондріальної ДНК та Y-ДНК індивіда для генеалогічних цілей. 
  • DNA Diagnostics Center (DDC) – провідна компанія в області ДНК-тестування, в основному займається розвитком і маркетингом інноваційних продуктів і послуг генетичного тестування.

Генеалогічний ДНК-тест в Україні

Top