Навігація

Музей на набережній Бранлі

Сучасний музей за проектом Жана Нувеля, де представлені зразки первинного мистецтва народів світу.

Будівлі Парижу заростають рослинами. Глобальне потепління? чи похолодання?

А можливо – просто вдала інсталяція?

Можливо, але ще це називається

Зелена стіна або Вертикальний сад

Зелені стіни – їх це називають фітостіни включають вертикально застосоване середовище для росту, таке як ґрунт, замінник субстрату або повсть з гідрокультури; а також інтегрована система поливу та доставки поживних речовин. Їх також називають живими стінами або вертикальними садами, і вони широко пов’язані з наданням багатьох корисних екосистемних послуг.

Рослини для вертикального саду підбираються індивідуально, залежно від конкретних умов та власних художнього рішення, в будь-якому випадку зазвичай намагаються застосовувати низькорослі або карликові види, висотою до 30-35 см.

Популяризація зелених стін часто приписується Патріку Блану , французькому ботаніку, який спеціалізується на підліску тропічних лісів. Він працював з архітектором Адрієном Фейнсільбером та інженером Пітером Райсом над впровадженням першої успішної великої критої зеленої стіни або Mur Vegetal у 1986 році в Cité des Sciences et de l’Industrieв Парижі, і з тих пір брав участь у проектуванні та впровадженні низки визначних інсталяцій.

Top