Навігація

Галісійські перчики Pimientos de Padrón на Волині

Вирощені, приготовані і… )

Pimientos de Padrón – це різновид перцю з муніципалітету Падрон в провінції А Корунья, Галіція, на північному заході Іспанії.

Це невеликі перець довжиною близько 5 см, кольори від яскраво-зеленого до жовтувато-зеленого, а іноді і червоного кольору.

Їх особливість полягає в тому, що, хоча їхній смак зазвичай слабкий, меншість (10-25%) особливо гіркі. Гіркота або солодкість залежить від кількості води та сонячних променів, які вона отримує під час її росту.

Кажуть, що виключно поливом грунту рослини, ймовірно, дасть м’які піменони, поливаючи всю рослину, включений листя та стебла, виробляє перці з більш гіркого сорту.

Ці перці вирощують вздовж берегів річки Улла та її притоки Сар, особливо в теплицях муніципалітету Падрон, звідси і назва.

Цей перець також вирощується в різних місцях на півдні Іспанії, Сполучених Штатів, Канади (переважно в провінціях Британська Колумбія, Саскачевані та Онтаріо), Мексиці та Марокко.

Перці збирають, поки їх розмір все ще невеликий, починаючи з середини травня.

Традиційно, вони продаються в період, що тривав з кінця травня до кінця жовтня або, частково, до початку листопада. Проте введення парникових насаджень  зробило їх доступними протягом усього року.

Перець звичайно обсмажують в олії і подають як тапас.

Галісійські перчики Pimientos de Padrón на Волині.

Top