Навігація

Кішки-жінки Місяця / Cat-Women of the Moon

Кішки-жінки Місяця (1953) – американський чорно-білий науково-фантастичний 3D-фільм, режисер Артур Хілтон.

Наукова експедиція на Місяць зустрічає зграю жінок-кішок, останніх, що вижили в місячній цивілізації двомільйонного віку. 

Проживаючи глибоко в печерах Місяця, де їм вдалося зберегти не лише залишки атмосфери для диханя, але і землеподібну гравітацію.

Усвідомлюючи, що їхня атмосфера, що залишилася, незабаром вичерпається, жінки-кішки планують викрасти космічний корабель експедиції, перелетіти на Землю. Кажучи словами королеви-котячої жінки Альфи (Керро Брюстер), “Ми отримаємо їх жінок під нашу влади, і незабаром ми будемо правити усім світом ”

Використовуючи свої телепатичні здібності, жінки-кішки підпорядковували Хелен Селіндж (Марі Віндзор), навігатора місії та єдину жінку-учасницю експедиції з Землі. Жінки-кішки беруть під контроль її розум, після чого вона веде весь екіпаж (одягнений у скафандри та обладнаний сірниками, сигаретами та пістолетом) до печери котячих жінок.

Хоча жінки-кішки не в змозі безпосередньо контролювати розум чоловіків, вони здатні впливати на чоловічий екіпаж через Хелен, використовуючи власні чудові інтелектуальні здібності та жіночі хитрощі. 

Поряд з телепатією, жінки-коти можуть транспортувати себе, невидимо і миттєво, з місця на місце в печері. Вони використовують цю здатність для викрадення космічних костюмів екіпажу.

Це змушує екіпаж заглиблюватися в печеру і в жорстокі протистояння з двома місячними павуками та жінками-кішками.

Не змігши винищити чоловіків, жінки-коти підходять до них відкрито, використовуючи Хелен. 

Кіп (Віктор Джорі), який завжди з підозрою ставився до жінок-котів, конфліктує з Альфою щодо відсутніх скафандрів. Вона обіцяє повернути їх вранці. 

Потім приносять, їжу та напої і починаються приватні розмови між обома групами. Коли це заходить далеко (“Ти занадто розумний для мене, дитинко. Мені подобається, що вони такі дурненькі”) , Кіп, що володіє зброєю, сидить один, не в змозі втрутитися,

До того вечора жінки-коти навчилися пілотувати космічний корабель. 

Уолт (Дуглас Фоулі) зарізаний смертю Бетлю. Лембда (Сьюзан Морроу) закохалася в члена екіпажу Дуга (Вільям Піппс) і розповідає йому про задум жінок-кішок, кажучи: “Я люблю тебе, Дуг, і я повина тебе вбити”.

Наразі чоловічий екіпаж розуміє, що їм загрожує небезпека. Взявши три скафандри, Альфа, Бета та Хелен, роблять кидок на космічний корабель. Ламбда телепортує вперед, щоб затримати їх, і Бета зненацька гине. Кіп наздоганяє і робить кілька пострілів, вбиваючи Альфу та Бета, але залишаючи Олену не ушкодженою.

Уцілілі учасники експедиції рятуються печерою, дістаються до свого космічного корабля та повертаються на Землю.

Cat-Women of the Moon надихнули кілька пісень на другому альбомі Shakespears Sister Hormonally Yourrs.

Top